CYL. D.25 MAGN. (THERBAN SEAL)
| Cylinder Bore | 25 mm (1'') |
| Stroke | 5 mm |
| Material | Aluminium |
| Cylinder Shape | Square |
| Action | Double Action |
| Seals | HBNR (Therban) |
| Standard | Short Stroke |
| Reparable | Reparable |
| Cylinder Bore | 25 mm (1'') |
| Stroke | 5 mm |
| Material | Aluminium |
| Cylinder Shape | Square |
| Action | Double Action |
| Seals | HBNR (Therban) |
| Standard | Short Stroke |
| Reparable | Reparable |