CYL. D.63 TANDEM PUSH WITH COMMON ROD
| Cylinder Bore | 063 mm (2-1/2'') |
| Stroke | 50 mm (2'') |
| Material | Aluminium |
| Cylinder Shape | Square |
| Action | Tandem Push With Common Rod |
| Seals | NBR |
| Standard | Short Stroke |
| Reparable | Reparable |
| Cylinder Bore | 063 mm (2-1/2'') |
| Stroke | 50 mm (2'') |
| Material | Aluminium |
| Cylinder Shape | Square |
| Action | Tandem Push With Common Rod |
| Seals | NBR |
| Standard | Short Stroke |
| Reparable | Reparable |