CYL. D.32(THERBAN SEAL)
| Cylinder Bore | 032 mm (1-1/4'') |
| Stroke | 25 mm (1'') |
| Material | Aluminium |
| Cylinder Shape | Square |
| Action | Double Action |
| Seals | HBNR (Therban) |
| Standard | Short Stroke |
| Reparable | Reparable |
| Cylinder Bore | 032 mm (1-1/4'') |
| Stroke | 25 mm (1'') |
| Material | Aluminium |
| Cylinder Shape | Square |
| Action | Double Action |
| Seals | HBNR (Therban) |
| Standard | Short Stroke |
| Reparable | Reparable |