CYL. D.100 PUSH/PULL, MAGN.
| Cylinder Bore | 100 mm (4'') |
| Stroke | 40 mm (1-1/2'') |
| Material | Aluminium |
| Action | Push Pull |
| Seals | NBR |
| Standard | Short Stroke |
| Option | Magnetic |
| Reparable | Reparable |
| Cylinder Bore | 100 mm (4'') |
| Stroke | 40 mm (1-1/2'') |
| Material | Aluminium |
| Action | Push Pull |
| Seals | NBR |
| Standard | Short Stroke |
| Option | Magnetic |
| Reparable | Reparable |