CYL. D.25 PUSH/PULL, MAGN.
| Cylinder Bore | 025 mm (1'') |
| Stroke | 25 mm (1'') |
| Material | Aluminium |
| Cylinder Shape | Square |
| Action | Push Pull |
| Seals | NBR |
| Standard | Short Stroke |
| Option | Magnetic |
| Reparable | Reparable |
| Cylinder Bore | 025 mm (1'') |
| Stroke | 25 mm (1'') |
| Material | Aluminium |
| Cylinder Shape | Square |
| Action | Push Pull |
| Seals | NBR |
| Standard | Short Stroke |
| Option | Magnetic |
| Reparable | Reparable |