CYL. D.25 TANDEM PUSH WITH INDEP. ROD MAGN.
| Cylinder Bore | 25 mm (1'') |
| Stroke | 60 mm - 30 mm |
| Material | Aluminium |
| Cylinder Shape | Square |
| Action | Tandem Push With Independent Rods |
| Seals | NBR |
| Standard | Short Stroke |
| Option | Magnetic |
| Reparable | Reparable |
| Cylinder Bore | 25 mm (1'') |
| Stroke | 60 mm - 30 mm |
| Material | Aluminium |
| Cylinder Shape | Square |
| Action | Tandem Push With Independent Rods |
| Seals | NBR |
| Standard | Short Stroke |
| Option | Magnetic |
| Reparable | Reparable |