ECOMPACT CYL d.50 , ADJ CUSH, MALE, DBL ACT OPTION FPM SEALS
| Diamètre cylindre | 050 mm (2'') |
| Course | 80 mm (3'') |
| Matériel | Aluminium |
| Forme du cylindre | Carre |
| Action | Double Action |
| Joints | FPM (Viton) |
| Option | Filet Male / Amortise |
| Reparable | Oui |
| Diamètre cylindre | 050 mm (2'') |
| Course | 80 mm (3'') |
| Matériel | Aluminium |
| Forme du cylindre | Carre |
| Action | Double Action |
| Joints | FPM (Viton) |
| Option | Filet Male / Amortise |
| Reparable | Oui |